↑ Powrót do Szkoła

Nauczyciele

Nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Rok szkolny 2017 / 2018
J. polski:
  • mgr Łucja Banaszkiewicz (wicedyrektor)
  • mgr Elżbieta Górecka
  • mgr Beata Hajduk
  • dr Adrian Szary
  • mgr Krzysztof Szwarc
  • mgr Małgorzata Terc
  • mgr Zbigniew Wieczorek
Filozofia:
  • dr Barbara Muszyńska
  • mgr Elżbieta Górecka
J. łaciński:

mgr Grażyna Karolak

J. francuski:

mgr Elżbieta Niziołek

J. angielski:
  • mgr Dorota Dobrzańska
  • mgr Marta Gajda-Bławat
  • mgr Ewa Kowalik
  • mgr Anna Kucharska-Łyś
  • mgr Katarzyna Moniakowska
  • mgr Iwona Rembowska
  • mgr Małgorzata Sobieraj
  • mgr Ewa Węgrzynowska
  • mgr Agnieszka Złotkowska
J. niemiecki:
  • mgr Katarzyna Bedyńska
  • mgr Aldona Karasek
  • mgr Jacek Książka
  • mgr Maria Łęcka
  • mgr Agnieszka Sumińska-Sadal
  • mgr Ewa Węgrzynowska
  • mgr Gerard Woźniak
Historia i wos:
  • mgr Katarzyna Bedyńska
  • dr Adam Duszyk
  • mgr Iwona Grześkiewicz
  • mgr Paweł Korba
  • mgr Agnieszka Sumińska-Sadal
  • mgr Małgorzata Zaraś
Biologia:
  • dr Iwona Kacperska
  • mgr Aneta Kiełbasa
  • dr Jolanta Sochaj
Geografia:
  • mgr Romuald Lis (dyrektor szkoły)
  • mgr Aldona Karasek
  • mgr Joanna Kwiatkowska
  • mgr Małgorzata Zelga
Matematyka:
  • mgr Marlena Fryśkowska
  • mgr Przemysław Murawski
  • mgr Jerzy H. Nowicki
  • mgr Małgorzata Ortenburger
  • mgr Katarzyna Posacka
  • mgr Grazyna Śleszyńska
  • mgr Andrzej Wojtyna
  • dr Marek Wójtowicz
Fizyka:
  • mgr Paweł Gigoń
  • mgr Anna Gockiewicz
  • mgr Małgorzata Lichota
  • mgr Sławomir Lichota
  • mgr Iwona Łyżwa
  • dr hab. Tadeusz Szumiata
  • mgr Dorota Węgrzycka
Chemia:
  • mgr Agnieszka Banaśkiewicz
  • mgr Aneta Kiełbasa
  • mgr Barbara Modrykamień
  • mgr Barbara Suchecka
  • mgr Jan Siwiec
Edukacja dla bezpieczeństwa:
  • mgr Anna Szczucka
  • mgr Emil Marczykowski
  • mgr Małgorzata Zelga
Informatyka, technika, grafika komputerowa (art):
  • mgr Rafał Błędowski
  • mgr Agnieszka Król
  • mgr Mirosław Mortka (wicedyrektor)
Wychowanie fizyczne:
  • mgr Jerzy Adamczyk
  • mgr Anna Adamczyk-Czyż
  • mgr Beata Chodnikiewicz
  • mgr Emilia Górska
  • mgr Beata Jędrzejczyk-Czarnecka
  • mgr Urszula Kowalska
  • mgr Rafał Kramer
  • mgr Magdalena Wilk
Religia:
  • mgr Daniela Czerwińska
  • ks. mgr Artur Piasek
  • ks. mgr Radosław Wroński
Nauczyciele-bibliotekarze:
  • mgr Remigiusz Kutyła
  • mgr Smolarczyk Agata
Przedsiębiorczość, ekonomia:
  • mgr Barbara Modrykamień
  • mgr Gerard Woźniak
  • mgr Łukasz Wójtowicz
Pedagog Szkolny:

mgr Marzena Kopycka

Psycholog Szkolny:

mgr Magdalena Filipowska

WDŻ:
  • mgr Romuald Lis (dyrektor szkoły)
  • mgr Anna Szczucka
  • mgr Małgorzata Zelga
Doradztwo zawodowe:

mgr Ewa Rutkowska