↑ Powrót do Sport

2010 / 2011

II miejsce w VI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt

skład:

1. Wójcicka Aleksandra 3B
2. Opiał Michalina 3E
3. Pajestka Michalina 1N
4. Kiełczyńska Anna 1A
5. Nazimek Katarzyna 1C
6. Nowakowska Magdalena 1E
7. Kramer Katarzyna 1C
8. Religa Patrycja 1E
9. Religa Dominika 1E
10. Górska Agnieszka 1E
11. Kucharczyk Olga

I miejsce w pływaniu chłopców szkół ponadgimnazjalncyh

skład drużyny:

1. Badeński Patryk 1C
2. Cedro Przemysław 2N
3. Półbratek Piotr 3N
4. Gorzkowski Jakoub 2E

I miejsce w pływaniu dziewcząt

skład:

1. Świątek Zuzanna 1N
2. Kępka Agnieszka 2B
3. Ziółko Katarzyna 1B
4. Nurek Adrianna 2A

I miejsce w pływaniu chłopców szkół gimnazjalnych w Radomiu

II miejsce w pływaniu chłopców szkół gimnazjalnych na szczeblu powiatowym

skład:

1. Nawrot Piotr 1gn
2. Dybus Jan 1gn
3. Majewski Jakub 2gn
4. Karasek Filip 2gn
5. Satora Maciej 3gn
6. Szymański Karol 3ga

II miejswce w pływaniu dziewcząt szkół gimnazjalnych w Radomiu

 

II miejswce w pływaniu dziewcząt szkół gimnazjalnych na szczeblu powiatowym

1. Cywka Łucja 1ga
2. Nogaj Monika 1ga
3. Kowalik Karolina 2gn
4. Cheda Matalia 2ga
5. Kamienik Ada 3ga
6. Janik Maria 3ga

Opiekunem drużyn jest Urszula Kowalska

II runda międzyklasowych rozgrywek w halową piłkę nożną

3C – 1N 5:0

2A – 3N 1:3

3ga – 2C 0:2

3A – 3C II 7:1

2C – 3gn 2:0

3B – 3E 1:3

II runda międzyklasowych rozgrywek w halową piłkę nożną

1. 08.12.2010r. środa 9.50 3C – 1N
2. 09.12.2010r. wtorek 7.00 2A – 3N
3. 09.12.2010r. czwartek 7.20 3ga – 2C
4. 09.12.2010r. czwartek 3A – 3CII
5. 13.12.2010r. poniedziałek 7.10 2E – 3gn
6. 13.12.2010r. poniedziałek 7.30 3B – 3E

Tenis Stołowy

W dniu 17.11.2010r. odbyły się Mistorzostwa Szkoły w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział 80 uczniów i Sor Kramer. W grupie męskiej zwyciężył Jan Horodecki IIA. Objawieniem turnieju był Jakub Kosno IIga., który zajął II miejsce, III miejsce zajął Mateusz Wójcik IE, a IV Kamil Łukomski IIIC.

Ubiegłoroczny sukces, wśród dziewcząt, powtórzyła Paulina Kotkowska IIIE, II miejsce zajęłą Natalia Witerska IIID, III miejsce zajęła Maria Janik IIIga, a IV Katarzyna Walczak IIIgn.

II miejsce reprezentacji chłopców w piłce ręcznej

24.11.2010r. w Zespole Szkół Spożywczych i Gastronomicznych odbyły się finałowe mecze międzyszkolnych rozgrywek szkół ponadgimnazjalnych miasta Radomia chłopców. Nasza reprezentacja w meczu półfinałowym pokonała VIII LO, a w meczu finałowym uległa reprezentacji XII LO. Nasza reprezentacja grała w składzie: Michał Prorok IIC, Ortenburger Olek IIIA, Kramer Adam IIIA, Malec Karol IIIA, Satora Michał IIIE, Mikołaj Pielas IB, Michał Kosowski IA, Piotrek Półbratek IIIN, Bartosz Maciąg IIA, Piotr Kalbarczyk IIIN, Bartek Główczyk IIC, Mateusz Sambor IIC, Masiej Satora IIIgn, Marcin Karpisz IIIE. Gratulujemy.

Międzyklasowe rozgrywki w halową piłkę nożną

Grupa I 3gn 2N 3gn II 3B
I 3gn xxx 3 : 0 3 : 0 2 : 0
III 2N 0 : 3 xxx 0 : 0 1 : 1
IV 3gn II 0 : 3 0 : 0 xxx 0 : 3
II 3B 0 : 2 1 : 1 3 : 0 xxx

 

Grupa II 3A 1E 3ga 1C
I 3A xxx 7 : 2 6 : 1 5 : 1
IV 1E 2 : 7 xxx 1 : 1 1 : 4
II 3ga 1 : 6 1 : 1 xxx 2 : 0
III 1C 1 : 5 4 : 1 0 : 2 xxx

 

Grupa III 3C 2A 2ga
I 3C xxx 4 : 0 3 : 0
II 2A 0 : 4 xxx 2 : 0
III 2ga 0 : 3 0 : 2 xxx

 

Grupa IV 2E 3E 1ga
II 2E xxx 0 : 0 3 : 0
I 3E 0 : 0 xxx 6 : 0
III 1ga 0 : 3 0 : 6 xxx

 

Grupa V 2C 3C II 1gn
I 2C xxx 4 : 0 6 : 0
II 3C II 0 : 4 xxx 3 : 0
III 1gn 0 : 6 0 : 3 xxx

 

Grupa VI 3N 1N 2gn
I 3N xxx 2 : 1 2 : 0
II 1N 1 : 2 xxx 2 : 1
III 2gn 0 : 2 1 : 2 xxx