Imieniny Jana Kochanowskiego

Rysunek Jana Kochanowskiego.Serdecznie zapraszamy na obchody Imienin Jana Kochanowskiego, które odbędą się dnia 23 czerwca o godzinie 10.00. Tego dnia rozstrzygniemy IX edycję konkursu „O laur Kochanowskiego” oraz złożymy kwiaty przed pomnikiem Jana Kochanowskiego, przy ul. Żeromskiego. Tego dnia wręczymy również nagrody w konkursie, poświęconym patronowi szkoły „Kto mi dał skrzydła…” im. Prof. Zbigniewa Wieczorka, a także w III Powiatowym Konkursu Biologicznym „Organizm człowieka i jego zdrowie ” dla uczniów klas VII i VIII z Radomia i powiatu radomskiego, który współorganizowała nasza szkoła wraz z RODoNem i Sanepidem, a także w Międzyszkolnym Konkursie Fizycznym „Generator Talentów” dla szkół podstawowych. Serdecznie zapraszamy!  Rysunek Olga Stodulska – absolwentka VI LO w Radomiu. Przy tej okazji zapraszamy do wysłuchania audycji dla „Radia Plus Radom” z twórczością patrona naszej szkoły i naszych uczniów, przygotowanej przez „Kochanowszczaków”. Materiał dostępny tutaj.