Powrót do Informatyka w VI LO

Sukcesy w Olimpiadzie Informatycznej

Mateusz Radecki ze złotymi medalami: IOI, BOI, OI. W tle: nauczyciel Mirosław Mortka

Olimpiady międzynarodowe

Mieszko Grodzicki

  • BOI 2019
  • CEOI 2019
  • IOI 2019

Dawid Jamka

  • CEOI 2018: srebrny medal
  • IOI 2018: brązowy medal

Mateusz Radecki

  • CEOI 2016 : złoty medal
  • IOI 2016 : złoty medal

Szymon Stankiewicz

  • BOI 2012 : złoty medal (II miejsce)

Karol Farbiś

  • BOI 2012 : złoty medal (III miejsce)
  • CEOI 2012 : brązowy medal
  • IOI 2012 : złoty medal
  • BOI 2013 : złoty medal (II miejsce)

Olimpiada Informatyczna

Osiągnięcia uczniów VI LO od początku istnienia Olimpiady

XXVI (2019)

46. Mieszko Grodzicki – laureat I miejsca

45. Franciszek Biel – finalista z wyróżnieniem

44. Karolina Drabik – finalistka

43. Juliusz Kociński – finalista

42. Michał Traczyk – finalista

XXV

41. Dawid Jamka – laureat I miejsca

40. Wojciech Szymański – laureat II miejsca

39. Piotr Nawrot – laureat II miejsca

38. Mieszko Grodzicki – laureat III miejsca

37 Krystian Król – laureat III miejsca

36. Gerard Dróżdż – finalista z wyróżnieniem

XXIV

35. Dawid Jamka – finalista

34. Krystian Król – laureat III miejsca

33. Rafał Łyżwa – laureat II miejsca

32. Piotr Nawrot – laureat III miejsca

31. Mateusz Rychlicki – finalista

30. Konrad Staniszewski – fialista

29. Wojciech Szymański – laureat III miejsca

XXIII

28. Mateusz Radecki – laureat I miejsca

27. Rafał Łyżwa – laureat III miejsca

26. Konrad Staniszewski – laureat III miejsca

25. Krystian Król – finalista

XXII

24. Adrian Naruszko – laureat III miejsca

23. Mateusz Radecki – laureat III miejsca

22. Dominik Traczyk – finalista z wyróżnieniem

21. Rafał Łyżwa – finalista z wyróżnieniem

20. Filip Plata – finalista

XXI

19. Adrian Naruszko – finalista z wyróżnieniem

XX

18. Karol Farbiś – laureat II miejsca

17. Ewelina Krakowiak – laureat III miejsca

16. Szymon Stankiewicz – finalista z wyróżnieniem

15. Konrad Sikorski – finalista z wyróżnieniem

14. Adrian Naruszko – finalista z wyróżnieniem

13. Kacper Oreszczuk – finalista

XIX

12. Karol Farbiś – laureat I miejsca

11. Szymon Stankiewicz – laureat II miejsca

10. Ewelina Krakowiak – finalistka

XVIII

9. Karol Farbiś – laureat III miejsca

8. Konrad Sikorski – laureat III miejsca

7. Szymon Stankiewicz – finalista

XVII

6. Paweł Seta – finalista

XVI

5. Piotr Godlewski – finalista z wyróżnieniem

IX

4. Mateusz Goryca – finalista

VII

3. Jacek Erd – finalista

VI

2. Arkadiusz Paterek – finalista

I

1. Grzegorz Klimek – finalista