Powrót do Prywatne: 2016 / 2017

Relacja z Walentynkowego Turnieju Ringo

Chcąc zachęcić do czynnego wypoczynku i rekreacji, oraz do poprawy kondycji fizycznej i przede wszystkim miłej zabawy  w dniu 10.02.2017r. zorganizowaliśmy Walentynkowy Turniej Ringo. Gra ta jest prosta i emocjonująca, niestety mało popularna, a szkoda bo jest możliwa do uprawiania przez każdego i w każdych warunkach. Potrzeba tylko wyznaczonego pola gry, linki, „trzepaka” na osiedlu i kółka ringo. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat gry, odsyłam na stronę Stowarzyszenia „Ringo”.

Mimo pierwszej edycji chętnych nie brakowało, udział wzięło 23 pary deblowe, co dało około 60 zawodników. Turniej większą sympatią cieszył się wśród gimnazjalistów, co wcale nie oznacza, iż zabrakło w nim licealistów:) Po świetnej zabawie i emocjonującym finale systemem „każdy z każdym”, Mistrzami zostali Siara Daniel kl. 2ga – Morgaś Szymon 2ga, drugie miejsce Król Krystian kl. 2A – Mastalerz Antoni kl. 2A , a trzecie wywalczyli Kowalik Dominik kl. 3gn – Kochanowski Antoni 3gn.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w różnego rodzaju aktywności fizycznej, bo największą nagrodą jaką możemy zdobyć jest NASZE ZDROWIE, z którego niewątpliwie korzystamy PRZEZ całe ŻYCIE.                                                                                              Dziękuję za pomoc w organizacji Katedrze Wychowania Fizycznego – Emilia Górska