Powrót do Uczniowie

Ogólnopolska Akademia Programowania

Ogólnopolska Akademia Programowania to przedsięwzięcie kontynuujące działania i rozwiązania wypracowane w ramach projektów Akademia Programowania (2014) i Programowanie na start! (2013). Zaplanowane zadania są odpowiedzią na potrzebę integracji istniejących materiałów i treści dotyczących nauki programowania, przeprowadzania spójnych działań, mających na celu wzmacnianie kadry oraz przygotowanie usystematyzowanych materiałów szkoleniowych o najwyższej jakości, dopasowanych do indywidualnych potrzeb odbiorców, umożliwiających samodzielną naukę.

Miło nam poinformować, że w ZSO nr 6 zostało jednym z 12 Centrów Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kraju. W ramach Akademii poprowadzonych zostanie szereg ciekawych zajęć związanych z algorytmiką i programowaniem.

Szczegółowych informacji udziela pani Agnieszka Król oraz pan Mirosław Mortka. Terminy konsultacji można znaleźć na stronie Ogólnopolskiej Akademii Programowania.

Logo_Akademia-Programowania

oap

Spotkanie informacyjne w LO w Pionkach

22 września w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej w Pionkach odbyło się spotkanie informacyjne z przedstawicielami lokalnej społeczności. W trakcie spotkania pan Mirosław Mortka krótko wskazał na zalety nauki programowania. Następnie pani Agnieszka Król obszernie omówiła możliwości, jakie wiążą się udziałem w zajęciach Ogólnopolskiej Akademii Programowania. Wskazała na założenia i cele projektu. Prowadzący Centrum w …

Druga edycja Konkursu o Puchar Ogólnopolskiej Akademii Programowania!

12 marca 2016 roku w 20 ośrodkach konkursowych w całej Polsce odbędzie się stacjonarny konkurs programowania dla dwóch kategorii wiekowych: kategoria gimnazjalna (godz. 9.00-11.00) oraz kategoria ponadgimnazjalna (9.00-12.00). Najlepsi z uczniów oraz ich nauczyciele otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Do wtorku 8.03 do godziny 11.00 proszę zgłaszać chęć uczestnictwa w zawodach przesyłając zgłoszenie na adres: mmortka@kochanowski.radom.pl …