44. Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły zdobyły laury olimpijskie w finale 44. Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Agnieszka Raczyńska z klasy III N zdobyła tytuł laureatki 3 miejsca. Małgorzata Kopycka z klasy II B zdobyła tytuł laureatki 14 miejsca, a Małgorzata Haruba z klasy II A została finalistką. W klasyfikacji drużynowej okręg radomski został sklasyfikowany na 6 miejscu na 27 drużyn (już trzeci rok z rzędu okręg radomski reprezentują tylko i wyłącznie uczniowie z naszej szkoły). Przypominamy, że tytuł laureata tej olimpiady uprawnia między innymi do podjęcia studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Gdańskim bez względu na wyniki matur.

Gratulacje dla uczennic i opiekunów: Iwony Grześkiewicz, Adama Duszyka i Pawła Korby!!!