Kolejny informatyczny sukces naszych uczniów. Tym razem w XII OIG

W dniach 18.05-20.05.2018 w Gdyni odbył się finał XII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów (Młodzieżowej Olimpiady Informatycznej). W zawodach indywidualnych naszą szkołę reprezentowali: Filip Nogaj, który uzyskał tytuł laureata III stopnia oraz Wojciech Weremczuk – laureat IV stopnia. Drużyna w składzie: Zuzanna Ortenburger, Grzegorz Gwóźdź, Filip Nogaj, Wojciech Weremczuk – została finalistami zawodów drużynowych XII OIG.

Przypomnijmy  tegoroczne sukcesy naszych uczniów z informatyki:

XXV Olimpiada Informatyczna:

laureaci: Dawid Jamka (3 m. w Polsce – reprezentant Polski na Międzynarodową Olimpiadę Informatyczną w Japonii), Piotr Nawrot, Wojciech Szymański, Krystian Król (3A), Mieszko Grodzicki (1A)

finalista: Gerard Dróżdż (3A)

Konkurs kuratoryjny z informatyki LOGIA18

laureaci: Filip Nogaj, Wojciech Weremczuk (3ga)

finalista: Filip Krawczyk (2ga)

Serdecznie gratulujemy uczniom ich rodzicom oraz opiekunom: Agnieszce Król i Mirosławowi Mortce.