Jarmark Bożonarodzeniowy

Już czwarty raz, z inicjatywy nauczycieli języka niemieckiego i dzięki wsparciu grona pedagogicznego oraz dyrekcji, odbył się w naszej szkole jarmark bożonarodzeniowy, którego celem była pomoc Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu, prowadzonego przez Księży Pallotynów z ojcem Markiem Kujawskim na czele. Podobnie jak w latach poprzednich nasza młodzież wykazała się wielkim zaangażowaniem, przygotowując własne wypieki. Smakowite, pyszne ciasteczka i ciasta cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Bardzo dziękujemy naszym uczniom za poświęcony czas, wrażliwość, ofiarność i ich dobre serca.

Udało się zebrać na rzecz hospicjum 4950,- zł.


Nad organizacją jarmarku czuwały: Agnieszka Sumińska-Sadal, Katarzyna Bedyńska oraz Aldona Karasek. Scenografia to dzieło Anny Wojcieszek, uczennicy klasy 2C, pyszności serwowali nam uczniowie klas: 3ga, 3gb oraz 1N, mocne wsparcie w postaci przepięknych, ręcznie wykonanych ozdób świątecznych otrzymaliśmy od pani pedagog Marzeny Kopyckiej, montaż stoiska to zasługa i nieoceniona pomoc panów Ryszarda i Marcina. DZIĘKUJEMY.