Wrz 24

Matura na 100%. Wojtek Grabowski wśród najlepszych w Polsce

W czwartek 21 września o godz.12.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbyła się Gala IV Edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100%”. Celem projektu jest wyłonienie i uhonorowanie tych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, którzy najlepiej zdali maturę. Partnerem merytorycznym projektu jest Centralna Komisja Egzaminacyjna, a organizatorem Fundacja „Zawsze warto”.

W tym roku kapituła konkursu nie zdecydowała się na podanie szczegółowej klasyfikacji, uznając, że różnice w wynikach najlepszych maturzystów są mało istotne, a każdy z laureatów jest wygranym.

Gospodarzem i patronem tegorocznej gali był Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik. W spotkaniu, poza laureatami, uczestniczyli rodzice, nauczyciele i dyrektorzy szkół, przedstawiciele organów założycielskich, władz oświatowych i samorządowych, rektorzy warszawskich uczelni.

Wojtkowi towarzyszyła mama, a naszą szkołę reprezentowała wychowawczyni pani Agnieszka Sumińska-Sadal wraz z panią Joanną Przybylską, Przewodniczącą Rady Rodziców.