Maj 17

Kangur Matematyczny 2017

Znamy już wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2017. W tym roku wzięło w nim udział 273 uczniów z naszej szkoły: 153 gimnazjalistów i 120 licealistów.

Tytuł laureata zdobył Wojciech Weremczuk z klasy 2ga uzyskując w konkursie 150 punktów! Opiekunem naukowym Wojtka jest pani Katarzyna Posacka.

W tegorocznym Kangurze wynik bardzo dobry uzyskało dziesięciu uczniów naszej szkoły:

Ignacy Kozakiewicz (1ga), Maciej Gryz (1ga), Ewa Kaluś (1ga), Kacper Kalita (1ga), Filip Nogaj (2ga), Korcz Aleksandra (2ga), Tymon Cichowlas (2A), Krystian Król (2A), Wojciech Szymański (2A), Rafał Łyżwa (3A), Opiekunami naukowymi tych uczniów są mgr Andrzej Wojtyna, mgr Katarzyna Posacka i mgr Przemysław Murawski.

Ogromna rzesza – aż 45 uczniów – otrzymało w konkursie wyróżnienie: Mikołaj Czajkowski (1ga), Filip Krawczyk (1ga), Artur Węgrzycki (1ga), Maja Guzińska (1ga), Maciej Nowak (1ga), Ludwik Ugrewicz (1ga), Piotr Fit (1ga), Inga Kobyłecka (1ga), Julia Sułkowska (1gb), Natalia Szymańska (1gb), Amelia Dulęba (1gn), Zuzanna Ortenburger (2ga), Natalia Osuch (2ga), Anna Szałas (2ga), Grzegorz Gwóźdź (2ga), Zuzanna Grochala (2ga), Karol Krawczyk (2ga), Szymon Posobkiewicz (2gb), Jakub Kłos (2gb), Mateusz Kozera (2gb), Jakub Pasek (2gb), Agnieszka Ławrynowicz (2gn), Marcelina Skoczylas (3ga), Kacper Gorlowski (3ga), Aleksandra Kaleta (3ga), Bartosz Kosno (3ga), Łukasz Pskit (3ga), Kamil Szczęsny (3ga), Alicja Trybuła (3ga), Michał Frączek (3ga), Sebastian Skrzek (3gb), Wiktoria Cibor (3gn), Zuzanna Błędowska (3gn), Franciszek Biel (1A), Przemysław Michalczewski (1A), Hubert Kozubek (1A), Michał Romanowski (1A), Juliusz Kociński (1A), Karolina Drabik (1C), Anna Posobkiewicz (1C), Tomasz Cheda (2A), Agata Gierasińska (2B), Adrian Płatos (3A), Patryk Sławiński (3B), Piotr Zaborski (3C). Opiekunami naukowymi tych uczniów są mgr Andrzej Wojtyna, mgr Przemysław Murawski, mgr Jerzy Nowicki, mgr Małgorzata Ortenburger, mgr Grażyna Śleszyńska i mgr Katarzyna Posacka.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom!