Mistrzostwa Radomia szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.

W dniu 18.01.2017 odbyły się naszej szkole rozgrywki trzeciej grupy eliminacyjnej w ramach ROM w piłce ręcznej chłopców. W grupie tej zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez p.Rafała Kramera .Chłopcy pomimo presji i po emocjonujących meczach wygrali z I LO CN-B Fenix 15:4 oraz  XI LO 13:9.Szczególnie drugi mecz był bardzo emocjonujący gdyż do przerwy drużyna XI LO prowadziła 8:3 by ostatecznie przegrać z naszą reprezentacją 13:9.Tym samym nasi chłopcy awansowali do grupy finałowej i mają zapewniony medal w mistrzostwach Radomia. Mamy nadzieję i tego życzymy że będzie to medal złoty. Skład naszej reprezentacji to: Banasik Wojtek – kapitan drużyny, Asendy Filip , Dąbrowski Tomasz , Grzegorzewski Szymon , Krok Filip , Król Krystian , Kuchcik Michał , Lipiec Eryk , Michalczewski Przemek, Rudnicki Igor, Ziętkowski Błażej  oraz Ziółkowski Jakub . ZDJĘCIA TUTAJ

Dziękujemy i życzymy sukcesów w finale.