Mistrzostwa Szkoły w koszykówce

Dnia 15.04.2015 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w koszykówce. Do turnieju zapisało się 13 klas z gimnazjum i liceum. Rozlosowane zostały one do 4 grup. Po zaciętej fazie grupowej do półfinałów zakwalifikowali się zwycięzcy grup, czyli klasy 3ga, 1C, 3D i 3N. W pierwszym meczu półfinałowym klasa 3N pokonała klasę 3D 18:13, a w drugim półfinale klasa 3ga wygrała z klasą 1C 9:8. Na trzecim miejscu turniej zakończyła klasa 3D pokonując klasę 1C 21:13, a mistrzostwo szkoły zdobyła klasa 3N wygrywając w finale z klasą 3ga 17:10. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem turnieju, został Piotr Lach z klasy 3N.

Organizatorem turnieju był Pan Profesor Marek Pastusiak, a wspomagali go: Jan Dybus (2C), Dawid Tusiński (2D)             i Maciej Anus (2N). Fundatorem nagród był Tomasz Dąbrowski.