Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Kolaż zdjęć ze szkolnego turnieju tenisa stołowegoDnia 15 listopada 2023 roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięło udział 80 uczniów naszej szkoły. Po zaciętych grach w rywalizacji dziewcząt wyłoniono zwyciężczynię, którą została ponownie Julia Oleksiak kl. 4B, II miejsce zajęła Alicja Rychlicka kl. 2F, III miejsce Gabriela Utkowska 3B i IV miejsce Maria Kiełczewska kl. 3B. Wśród chłopców najlepszy okazał się Franciszek Kasperowski  kl. 1C, II był Patryk Malinowski kl. 2C, III Marek Kwiecień  kl. 4A i IV Adrian Kobacki  kl. 3B. Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup nagród, a wszystkim uczestnikom za rywalizację fair play. Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Magdalena Wilk i nauczyciele wychowania fizycznego