XIX RADOMSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W KOSZYKÓWCE MĘŻCZYZN

W dniach 28.02.-01.03. 2023r. koszykarze naszej szkoły w składzie: Kacper Czubak-kapitan oraz Hubert Kaniewski, Filip Staniszewski, Jan Łuczaj, Jan Porochenko, Kacper Buras, Wlazło Jakub, Antoni Maj, Jakub Karwat, Michał Skaliński, Marcel Kolecki, Franek Orliński wzięli udział w turnieju koszykówki mężczyzn w XIX Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży. Po rozegraniu kilku spotkań zakwalifikowaliśmy się do finałów, a następie w rywalizacji ze szkołami radomskimi takimi jak: Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych oraz V Liceum Ogólnokształcące zdobyliśmy III miejsce. Zawodnicy naszej drużyny godnie reprezentowali szkołę i wykazali się niesamowitą walecznością. Opiekunem drużyny jest Beata Jędrzejczyk-Czarnecka. Bardzo dziękujemy za wysiłek włożony w każdy mecz, zaangażowanie oraz sportową postawę!