Trzynastka

Na Światowy Dzień Kota (również czarnego) ukazała się kolejna antologia z twórczością literacką „Kochanowszczaków”, zatytułowana „#13”. Mamy nadzieję, że mimo tytułu przyniesie ona dużo szczęścia Autorom i Czytelnikom. A znajdziecie w niej poezję i prozę uczniów naszej szkoły: Julii Kowalczyk, Mai Kowalskiej, Piotra Krzoska, Mai Wojtków, Olgierda Turzyńskiego, Olgi Stefanowskiej, Pauliny Tatol, Natalii Fałek, Natalii Romelczyk i Justyny Spólnej z klasy 2D, Pawła Pająka z klasy 1C, Marii Kowalskiej z klasy 2GE, Marii Żelazowskiej z klasy 3C oraz Gabrieli Osóbki z klasy 3D.  Tradycyjnie też nie zabrakło twórczości naszych absolwentów: Katarzyny Kowalik, Izabelli Mosańskiej – Surmy, Julii Weitz, Bartosza Maciejewskiego oraz Filipa Iwańskiego, a także naszych nauczycieli: pani Agnieszki Złotkowskiej i pani Małgorzaty Terc. Książka już wkrótce będzie dostępna w naszej szkolnej bibliotece. To trzynasta antologia z twórczością „Kochanowszczaków”. Almanachy ukazują się od 2008 roku.

Adrian Szary