Rejestracja na zawody drużynowe Mistrzostw Szkoły w Programowaniu

Uczniów chętnych do udziału w zawodach drużynowych prosimy o rejestrację do poniedziałku 18 maja do godz. 12.00 mailem na adres: wilk@kochanowski.radom.pl. Drużyny mogą się składać z maksymalnie trzech osób.

W mailu proszę podać: imiona i nazwiska uczestników oraz klasę (klasy). Drużynie zostanie odesłany mail zwrotny z loginem i hasłem do konta, z którego będzie można uczestniczyć w zawodach.

Każdy uczestnik będzie mógł korzystać z komputera. Cała trójka może jednocześnie zalogować się do systemu sprawdzającego.

Prosimy o pisanie zawodów z własnych domów. Komunikację między członkami zespołu można prowadzić za pośrednictwem aplikacji pozwalających na wideorozmowy, np. Messenger czy Zoom (Zoom ma wbudowane ograniczenie sesji do 40 minut, po tym czasie konieczne jest ponowne połączenie się, w zamian za to bardzo łatwo udostępnić widok pulpitu lub okna dowolnej aplikacji, co może być bardzo pomocne we wspólnym poprawianiu kodu).

OMÓWIENIE ZADAŃ odbędzie się (podobnie jak po zawodach indywidualnych) w aplikacji Teams. Aby zostać dodanym do grupy koła informatycznego i oglądać omówienie należy przesłać na mail mmortka@kochanowski.radom.pl stosowną prośbę wraz z mailem w domenie szkolnej.