Spotkanie z pisarką

Na spotkaniu.

W tym tygodniu, z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy, gościliśmy w naszej szkole radomską pisarkę, publikującą pod pseudonimem Catherine Cachee, autorkę powieści ,,Dziewczyna o chabrowych oczach”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: 1C, 1D i 2N. Pytali pisarkę o inspiracje i plany na przyszłość. Autorka jest siostrą cioteczną naszej uczennicy Igi Rychlickiej z klasy 2N, której dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania. To nie pierwsza taka wizyta. Niedawno gościliśmy u nas inną pisarkę Katarzynę Izbicką, również dzięki jej siostrze, uczennicy naszej szkoły Hani Izbickiej z klasy 1D. Obok fotorelacja z ostatniego spotkania, autorstwa Jakuba Kiragi z klasy 1C, a już teraz zapraszamy do szkolnej biblioteki, wypożyczenia i przeczytania książek obu radomskich pisarek. Mamy egzemplarze z dedykacjami obu autorek.