Mistrzowie szkoły w Tenisie Stołowym

W dniu 27.11.2018r. w hali sportowej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 50 uczniów, turniej rozegrany został systemem „do dwóch przegranych”. Po zaciętej rywalizacji Mistrzynią szkoły została Aleksandra Krakowiak, na II miejscu uplasowała się Paulina Delega, III miejsce zajęła p. Emilia Górska – nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole. W grupie chłopców I miejsce wywalczył Kacper Banaszkiewicz, II miejsce Hubert Ciołkiewicz, III miejsce Filip Iwański. Wszyscy uczniowie za zajęcie miejsc I – III otrzymali dyplomy, słodkości oraz gratulacje z rąk p. dyrektora Romualda Lisa.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na XV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży naszej reprezentacji w Tenisie Stołowym oraz p. trener i organizatorce Mistrzostw – Magdalenie Wilk.