Imieniny Jana Kochanowskiego

Dnia 21 czerwca 2018 roku po raz kolejny odbyły się imieniny patrona naszej szkoły Jana Kochanowskiego. Uroczystość rozpoczęła się rozstrzygnięciem VI edycji konkursu „O laur Kochanowskiego”, organizowanego przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców przy ZSO nr 6 w Radomiu. Laureatką konkursu została uczennica naszej szkoły Zuzanna Kochanowska – Dżbik z klasy 1D (opiekun mgr Elżbieta Górecka), drugie miejsce zdobył Patryk Mikos z Zespołu Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu, a trzecią nagrodę – Amelia Pudzianowska z III LO im. D. Czachowskiego w Radomiu. Wyróżnienia trafiły do Kingi Porzyczki z radomskiego „Plastyka” i Macieja Bujanowicza z I LO im. M. Kopernika w Radomiu. Nagrody wręczył laureatom Pan Dyrektor Romuald Lis. Na spotkaniu obecna była również Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Pani Renata Baran. Specjalne podziękowania kierujemy do pani Doroty Dobrzańskiej, pana Remigiusza Kutyły oraz Aleksandry Kotlarskiej z klasy 2D, za wcielenie się w postaci Doroty Podlodowskiej, Jana Kochanowskiego i Urszulki. Dziękujemy także pani Marzenie Kopyckiej, pani Magdalenie Filipowskiej, Julii Tyczyńskiej z kl. 2E i Filipowi Główce z kl. 2D za prace w jury. Dziękujemy również za stroje pani Marii Łęckiej, za fotografie Zuzannie Grochali z kl. 3ga oraz Oldze Sochaczewskiej za prowadzenie spotkania. Fotorelacja w galerii szkoły.