Mirosław Mortka

Author's posts

Olimpiada Znajomości Afryki

Miło nam poinformować, że do finału Olimpiady Znajomości Afryki zakwalifikowała się Zuzanna Maj z klasy 3N. Zmagania finałowe czekają ją już 10 kwietnia w Warszawie. Opiekunem jest p. Joanna Kwiatkowska. Gratulujemy uczennicy i opiekunowi!

Olimpiada Geograficzna

Do etapu ogólnopolskiego XLV Olimpiady Geograficznej zakwalifikował się Michał Romanowski z klasy 3A, który na zmagania finałowe tym razem pojedzie do Kołobrzegu. Opiekunem jest p. Joanna Kwiatkowska. Serdecznie gratulujemy !

Dzień otwartych drzwi i spotkania z rodzicami klas III LO

W najbliższy czwartek (21.03) w godzinach 17.00-17.45 odbędą się spotkania z nauczycielami w ramach dnia otwartych drzwi. Bezpośrednio po nich (17.45) zapraszamy rodziców klas III LO na ostatnie spotkanie z wychowawcami klas.

OWT

Dwóch uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finału Olimpiady Wiedzy Technicznej: Franciszek Biel i Michał Romanowski z klasy 3A. Tegoroczny finał odbędzie się w Kaliszu. Uczniom i opiekunowi mgr. inż. Sławomirowi Lichocie Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Konkurs fizyczny MKO

Bardzo dobrym akcentem zakończyliśmy Konkursy Fizyczne MKO dla gimnazjalistów. Dwoje uczniów z klasy III ga zostało laureatami: Paulina Ziomek i Jakub Kalkowski. Uczniom i opiekunowi mgr.inż Sławomirowi Lichocie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wykład z cyklu „Kochanowski dla Radomia”

Zapraszamy na najbliższy wykład 15 marca 2019 r. o godz. 12.00: Zarządzanie jakością usług w Internecie. Wykład wygłosi dr hab. Aleksander Lotko, prof. nadz. (Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych, UT-H Radom).

Olimpiada Astronomiczna

W dniach 7-10.03.2019r. w Chorzowie odbył się finał 62 Olimpiady Astronomicznej. 8 marca uczestnicy rozwiązywali problemy teoretyczne, a 9 marca zadanie praktyczne. W finale wzięło udział 21 osób. Maciej Szczęśniak, uczeń klasy IIA, uzyskał tytuł finalisty tej Olimpiady. Uczniowi i nauczycielowi, mgr. inż Sławomirowi Lichocie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Stypendia szkolne

Stypendia naukowe i sportowe wypłacane będą 14.03.2019r. od 10.00 do 15.00.

Ogólnopolski Konkurs Geologiczny OKAWANGO

Miło nam poinformować, że Jakub Osowski z 2C oraz Michał Romanowski z 3A zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Geologicznego OKAWANGO. Zmagania finałowe już 25-27 marca w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej. Gratulujemy i życzymy powodzenia! Opiekunami uczniów są p. Małgorzata Zelga i p. Joanna Kwiatkowska.