Mirosław Mortka

Author's posts

Wizyta na Uniwersytecie „Viadrina”

W dniach 24- 27.10.2018 klasa IIIN pod opieką p. prof. Joanny Kwiatkowskiej i wychowawcy klasy, p. prof. Jacka Książki, przebywała w Słubicach i we Frankfurcie nad Odrą na zaproszenie Europejskiego Uniwersytetu „Viadrina”, z którym szkoła utrzymuje kontakty już od ponad 15 lat. Pierwszego dnia uczniowie uczestniczyli w wykładach prawniczych i kulturoznawczych zorganizowanych przez Collegium Polonicum …

Kontynuuj czytanie

Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym 2018

Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym (AMPPZ) to nieoficjalne mistrzostwa Polski studentów w programowaniu. Te bardzo elitarne zawody wyłaniają reprezentację Polski na zawody ACM-ICPC, światowe mistrzostwa w programowaniu. Swoje drużyny wystawiają wszystkie znaczące szkoły wyższe w Polsce. W tym roku do udziału w tych prestiżowych zawodach postanowiono po raz trzeci zaprosić uczniów wybranych szkół średnich. …

Kontynuuj czytanie

PiZZA z Krystianem

Wszystkich zainteresowanych przygotowaniami do startu w kolejnych etapach Olimpiady Informatycznej zapraszamy na zajęcia z Programowania i Zastosowań Zaawansowanej Algorytmiki (PiZZA). Zajęcia poprowadzi nasz absolwent Krystian Król, wielokrotny finalista i laureat Olimpiady Informatycznej. Najbliższe zajęcia odbędą się w soboty: 27 października oraz 10 listopada w godzinach od 10 do 14. Zapraszamy!

Spotkania z wychowawcami klas

Rodziców uczniów PG 23 i VI LO zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas w dniu 25 października 2018 r.. Spotkania odbędą się: Dla klas VI LO w godzinach 16.45-17.45, Dla klas PG 23 w godzinach 17.15-18.15.

Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Uczniów, którzy uzyskali stypendia, prosimy o zgłaszanie tego faktu do pana wicedyrektora Mirosława Mortki wraz z nazwiskiem opiekuna i przedmiotem kierunkowym.

Projekt Cybernauci – zaproszenie dla rodziców

Rodziców uczniów klas trzecich PG 23 oraz klas pierwszych VI LO zapraszamy w najbliższy czwartek 11.10.2018r. o godzinie 16.45 na wykład w ramach projektu Cybernauci. Spotkanie to dotyczyć będzie niezwykle ważnej kwestii kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci.

Dzień otwartych drzwi dla rodziców

Rodziców uczniów VI LO i PG 23 zapraszamy na spotkania z nauczycielami w najbliższy czwartek 11.10.2018 r. w godzinach 17.00 – 18.00.

Konkursy MKO dla PG

Ruszyła kolejna edycja konkursów przedmiotowych MKO dla PG. Najbliższe ważne dla gimnazjalistów terminy to: Konkurs języka francuskiego (16 października) Konkurs fizyczny (17 października) Konkurs wiedzy o społeczeństwie (18 października) Konkurs chemiczny (22 października) Konkurs języka niemieckiego (23 października) Konkurs historyczny (24 października) Konkurs matematyczny (25 października) Konkurs geograficzny (26 października) Konkurs biologiczny (6 listopada) Konkurs …

Kontynuuj czytanie