Author's posts

Akcja Lato 2018

Zapraszamy wszystkich aktywnych oraz lubiących sport na zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie naszej szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00 przez cały okres wakacji. Animatorki Emilia Górska Urszula Kowalska

Mistrzostwo Kochanowskiego w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ringo

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Bogucka Izabela, Amelia Dulęba, Surma Kamila, Siara Daniel, Sadal Kacper, Chłosta Krzysztof, Polut Antoni wywalczyła I miejsce w Mistrzostwach Radomia w Ringo. Po zaciętej walce w grze trójkami, która dostarczyła nam niesamowitego widowiska i niepowtarzalnych emocji pokonaliśmy PSP nr 10 (PG nr.10), która od lat wygrywała te zawody.

IV miejsce w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Siatkowej.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kazimierczak Magdalena, Osuch Natalia, Bąk Zuzanna, Gołębiewska Nina, Hernik Jagoda, Baran Julia, Dulęba Amelia, Grymuła Małgorzata, Kobyłecka Inga zajęły IV miejsce w Piłce Siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodnikom i p. trener Beacie Chodnikiewicz.

Wicemistrzostwo Dziewcząt szkół gimnazjalnych w Tenisie Stołowym

W dniu 20.03.2018r. odbyły się rozgrywki Tenisa Stołowego dziewcząt szkół gimnazjalnych, nasza reprezentacja w składzie Anita Uzar – Łapot Zuzanna wywalczyła II miejsce w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodnikom oraz p. trener Magdalenie Wilk

Kochanowski Brązowym Medalistą w Piłce Siatkowej chłopców – szkół gimnazjalnych

W dniu 20.03.2018r. na hali sportowej PSP nr 6 odbyły się finały rozgrywek Piłki Siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych, nasza reprezentacja w składzie: Sadal Kacper (kapitan), Siara Daniel, Grzyb Mateusz, Maj Bartosz, Szydłowski Bartłomiej, Morgaś Szymon, Kosztowniak Piotr, Kołodziejczyk Daniel wywalczyła III miejsce w Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży. Gratulujemy zawodnikom oraz p. trenerowi Jerzemu Adamczykowi.

Wicemistrzostwo dla naszych zawodników w Mistrzostwach Radomia w Szachach

W dniu 09.03.2018r.  odbyły się Otwarte Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Szachach im. Tadeusza Zielińskiego ps. Igła – drużynowo nasza reprezentacja zajęła II miejsce! Indywidualnie natomiast Mistrzem Radomia został Ludwik Ugrewicz, a Wicemistrzem Karol Krawczyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodnikom oraz opiekunce p. Beacie Chodnikiewicz

Kochanowski brązowym medalistą XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Koszykowej Chłopców – szkół średnich

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kowalik Dominik, Kozieł Jakub, Witkowski Oskar, Fereniec Michał, Bernat Michał, Jędrych Kacper, Pajestka Antoni, Grzegorzewski Szymon, Bukowski Szymon, Pyłka Jakub, Satora Marcin, Sadal Aleksander wywalczyli miejsce na podium. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodnikom oraz p. trener Beacie Jędrzejczyk – Czarneckiej

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

W dniu 26.02.2018r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej, graliśmy do 15 punktów – do dwóch wygranych setów. W zawodach wzięło udział 105 uczniów. Po fascynującej rywalizacji i emocjonujących meczach wyniki są następujące: Mistrzami Szkoły została klasa 3ga w składzie: Sadal Kacper, Siara Daniel, Szydłowski Bartosz, Maj Bartek, Kosztowniak Piotr, Prygiel Zuzanna, Bąk Zuzanna, Surma …