Sport

Author's posts

Mistrzowie szkoły w Tenisie Stołowym

W dniu 27.11.2018r. w hali sportowej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 50 uczniów, turniej rozegrany został systemem „do dwóch przegranych”. Po zaciętej rywalizacji Mistrzynią szkoły została Aleksandra Krakowiak, na II miejscu uplasowała się Paulina Delega, III miejsce zajęła p. Emilia Górska – nauczyciel wychowania …

Kontynuuj czytanie

II miejsce dla VI LO w Mistrzostwach Radomia w Szachach

19. X. 2018r. Reprezentacja naszych szachistów w składzie: Ugrewicz, Krawczyk, Frączek, Smolarczyk, Głowacki, Kochanowski, Pachniewski, Szczęsny, Ciołkiewiecz, Zelga, Kozieł wywalczyła II miejsce w Klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachowych Mistrzostwach Radomia im. rtm. Witolda Pileckiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodnikom oraz opiekunce p. Magdalenie Wilk.

Akcja Lato 2018

Zapraszamy wszystkich aktywnych oraz lubiących sport na zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie naszej szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00 przez cały okres wakacji. Animatorki Emilia Górska Urszula Kowalska

Mistrzostwo Kochanowskiego w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ringo

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Bogucka Izabela, Amelia Dulęba, Surma Kamila, Siara Daniel, Sadal Kacper, Chłosta Krzysztof, Polut Antoni wywalczyła I miejsce w Mistrzostwach Radomia w Ringo. Po zaciętej walce w grze trójkami, która dostarczyła nam niesamowitego widowiska i niepowtarzalnych emocji pokonaliśmy PSP nr 10 (PG nr.10), która od lat wygrywała te zawody.

IV miejsce w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Siatkowej.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kazimierczak Magdalena, Osuch Natalia, Bąk Zuzanna, Gołębiewska Nina, Hernik Jagoda, Baran Julia, Dulęba Amelia, Grymuła Małgorzata, Kobyłecka Inga zajęły IV miejsce w Piłce Siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodnikom i p. trener Beacie Chodnikiewicz.

Wicemistrzostwo Dziewcząt szkół gimnazjalnych w Tenisie Stołowym

W dniu 20.03.2018r. odbyły się rozgrywki Tenisa Stołowego dziewcząt szkół gimnazjalnych, nasza reprezentacja w składzie Anita Uzar – Łapot Zuzanna wywalczyła II miejsce w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodnikom oraz p. trener Magdalenie Wilk

Kochanowski Brązowym Medalistą w Piłce Siatkowej chłopców – szkół gimnazjalnych

W dniu 20.03.2018r. na hali sportowej PSP nr 6 odbyły się finały rozgrywek Piłki Siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych, nasza reprezentacja w składzie: Sadal Kacper (kapitan), Siara Daniel, Grzyb Mateusz, Maj Bartosz, Szydłowski Bartłomiej, Morgaś Szymon, Kosztowniak Piotr, Kołodziejczyk Daniel wywalczyła III miejsce w Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży. Gratulujemy zawodnikom oraz p. trenerowi Jerzemu Adamczykowi.

Wicemistrzostwo dla naszych zawodników w Mistrzostwach Radomia w Szachach

W dniu 09.03.2018r.  odbyły się Otwarte Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Szachach im. Tadeusza Zielińskiego ps. Igła – drużynowo nasza reprezentacja zajęła II miejsce! Indywidualnie natomiast Mistrzem Radomia został Ludwik Ugrewicz, a Wicemistrzem Karol Krawczyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodnikom oraz opiekunce p. Beacie Chodnikiewicz