Powrót do Historia

Nauczyciele

Aktualnie trwają prace nad skompletowaniem listy nauczycieli, którzy przez ostatnie 100 lat pracowali z młodzieżą.

Aktualna lista nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Rok szkolny 2011 / 2012
J. polski:
  • mgr Adam Wasilewski
  • mgr Łucja Banaszkiewicz
  • mgr Beata Hajduk
  • mgr Małgorzata Terc
  • mgr Zbigniew Wieczorek
  • mgr Elżbieta Górecka
  • mgr Adrian Szary
Filozofia:
  • dr Barbara Muszyńska
  • mgr Elżbieta Górecka (EG)
J. łaciński:

mgr Grażyna Karolak (GK)

J. francuski:

mgr Elżbieta Niziołek (Ni)

J. rosyjski:

mgr Irena Żyszczyńska (IŻ)

J. angielski:
  • mgr Agnieszka Złotkowska – Danilczuk (AD)
  • mgr Dorota Dobrzańska (DD)
  • mgr Ewa Kowalik (EK)
  • mgr Anna Łyś (AŁ)
  • mgr Iwona Rembowska (IR)
  • mgr Katarzyna Moniakowska (KM)
  • mgr Małgorzata Sobieraj (MS)
  • mgr Aleksandra Dziubasik (zastępstwo)
  • mgr Alicja Cieślakowska (zastępstwo)
J. niemiecki:
  • mgr Katarzyna Bedyńska (KB)
  • mgr Aldona Karasek (nK)
  • mgr Jacek Książka (JK)
  • mgr Maria Łęcka (MŁ)
  • mgr Gerard Woźniak (GW)
  • mgr Agnieszka Sumińska-Sadal (nS)
Historia i wos:
  • dr Adam Duszyk (hD)
  • mgr Iwona Grześkiewicz (IG)
  • mgr Paweł Korba (PK)
  • dr Marcin Kwiecień (MK)
  • mgr Agnieszka Sumińska-Sadal (nS)
Biologia:
  • dr Iwona Kacperska (IK)
  • dr Jolanta Sochaj (bS)
Geografia:
  • mgr Romuald Lis (RL)
  • mgr Magdalena Nowacka (MN)
  • mgr Aldona Karasek (nK)
  • mgr Joanna Kwiatkowska (Kw)
Matematyka:
  • mgr Przemysław Murawski (PM)
  • mgr Jerzy H.Nowicki (JN)
  • mgr Małgorzata Ortenburger (MO)
  • mgr Andrzej Wojtyna (AW)
  • mgr Grazyna Śleszyńska
  • mgr Monika Kwatek
Fizyka:
  • mgr Anna Gockiewicz (AG)
  • mgr Maria Zamarska (MZ)
  • dr Tadeusz Szumiata (TS)
  • mgr Sławomir Lichota (SL)
  • mgr Michał Romanowski (MR)
Chemia:
  • dr Stanisław Banaszkiewicz
  • mgr Agnieszka Banaśkiewicz (AB)
  • mgr Barbara Modrykamień (BM)
  • mgr Barbara Suchecka (BS)
  • mgr Jan Siwiec (koło olimpijskie)
Przysposobienie Obronne:

mgr Anna Szczucka (AS)

Informatyka i Technologia Informacyjna:
  • mgr Agnieszka Król (AK)
  • mgr Mirosław Mortka (MM)
  • mgr Rafał Błędowski (RB)
Technika:

mgr Rafał Błędowski (RB)

Plastyka:

mgr Urszula Wolszczak (UW)

Wychowanie fizyczne:
  • mgr Jerzy Adamczyk (JA)
  • mgr Beata Chodnikiewicz (BC)
  • mgr Beata Jędrzejczyk-Czarnecka
  • mgr Urszula Kowalska (UK)
  • mgr Rafał Kramer (RK)
  • mgr Magdalena Wilk (MW)
  • mgr Emilia Górska (zastępstwo)
  • mgr Michalina Jagodzińska (zastępstwo)
Religia:
  • mgr Daniela Czerwińska (rC)
  • dr Jolanta Strojek (rS)
  • ks. mgr Jacek Wierzbicki
Nauczyciele-bibliotekarze:
  • mgr Remigiusz Kutyła (bK)
  • mgr Smolarczyk Agata (bi)
Przedsiębiorczość:

mgr Barbara Modrykamień (BM)

Pedagog Szkolny:

mgr Marzena Kopycka (Ko)

WDŻ:

mgr Daniela Czerwińska (rC)

Muzyka:

mgr Maria Wrzesińska-Siczek